top of page

Gastrofestival - Čaša vína 2019

Každá zo šiestich zúčastnených škôl mala stručne predstaviť svoju školu. Podujatie bolo spojené s ochutnávkou vín a syrov z produkcie krajín, ktorých školy sa zúčastnili podujatia. Moderátori predstavili tému 12. ročníka. Medzinárodný festival Gastrofestival Nitra 2019 Slovakia sa uskutoční v priestoroch spoločenskej haly (v stredu) 27.3.2019. Vyhodnotenie Gastrofestivalu Nitra 2019 Slovakia bude v stredu večer pri slávnostnej recepcií.


Prezentácie škôl:


Hotelová akadémia Nitra, SK


Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Piešťany, SK


Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, HR

Collège de la Lys Comines, B

Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, CZ


Obchodní akademie a Hotelová škola, Třebíč, CZ22 views

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page