top of page

Vianočná Nitra 2017

Vianočná Nitra 2017, medzinárodná súťaž v modernej gymnastike, prekonala tento rok niekoľko rekordov. Organizátorovi súťaže ŠK ŠOG Nitra sa podarilo do Nitry prilákať dosiaľ najväčší počet zúčastnených krajín (9) – Portugalsko, Rusko, Bielorusko, Poľsko, Nemecko, Chorvátsko, Česko, Maďarsko a Slovensko, najväčší počet klubov (17) a najvyšší počet pretekárok (153). Tento ročník bol výnimočný aj tým, že okrem individuálnych zostáv sa predviedli aj kategórie spoločných zostáv v päticiach. Domovský klub ŠK ŠOG reprezentovalo dokopy 27 pretekárok: Najväčšie zastúpenie sme mali v kategóriách najmladších prípraviek. Nitrianske gymnastky získali pre klub medaile vo všetkých súťažných kategóriách (2-4-3). Vianočná Nitra je už historicky rozlúčkovou súťažou v roku pre kluby nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.


Program A

Seniorky

2. Xénia Kilianova

3. Alexandra Čechová


Juniorky

5. Natália Majzlíková

11. Zlatica Zsebiová


Mladšie nádeje

7. Alica Vogelová

10. Nina Halvová

11. Michaela Vicenová


Staršie nádeje

1. Tereza Šillerová


Program B

2. Barbora Bokorová

6. Natália Lieskovská


Prípravky 2011

1. Laura Štefaňáková

2. Nela Poljačeková

3. Ráchel Rédlová

4. Tereza Mojsesová

5. Zoja Arvaiová

6. Karolína Kováčová

7. Sofia Šupčíková

7. Alica Boďo

7. Ema Grimshaw


Prípravky 2009

2. Naďa Mokráňová

3. Izabela Bartíková

4. Vivien Vrábelová

5. Alexandra Privalincová

6. Nina Sýkorová

6. Ema Bolečková

9. Nina Sedliaková

10. Paulína Strakošová


3 views

Related Posts

See All

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page