top of page

Rozlúčka s maturantmi v réžii Školského parlamentu

Niektorí 4, niektorí 5 a ďalší až 8 rokov. Takú veľkú časť života tu strávili naši maturanti. Ani jeden tu nie sme rovnakí, no všetci máme spoločné jedno. Túto školu. Naše milované Slančíkovo.

Dňa 12. mája 2023 sa stretli v spoločenskej sále našej školy, aby sa ešte raz naposledy stretli, zabavili, spolu najedli, no to najdôležitejšie, rozlúčili. Posledný krát zamávali našej škole a išli si svojimi vlastnými cestami. Niektorí na vysokú školu, niektorí si našli svoje prvé zamestnanie a niektorí sa rozhodli po náročnom štúdiu si oddýchnuť.

Blahoželáme vám, milí maturanti k úspešnému ukončeniu štúdia!

Ďakujeme koordinátorke školského parlamentu Mgr. Alene Moravcovej a pani profesorke Mgr. Erike Salayovej, ktoré „ukočírovali“ tento náročný projekt „ľavou zadnou“. Do organizácie rozlúčky sa aktívne zapojili členovia Školského parlamentu Slančíkova. O ich doterajšej činnosti sa môžete dočítať v záverečnej správe a všimnite si tiež ich nástenku vo vestibule školy.

445 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page