top of page

DofE sa prezentovalo na DOD

Tohtoroční účastníci DofE (rozvojový program Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu) zo Slančíkova si pre svojich budúcich spolužiakov zo základných škôl a ich rodičov pripravili krátku prezentáciu programu DofE. Záujem bol naozaj obrovský. Každú skupinku žiakov privítali v DofE expozícii sympatickí moderátori, ktorí v krátkosti vysvetlili záujemcom, čo DofE je, aké podmienky treba splniť pre zisk medzinárodne platného certifikátu a aké benefity program prináša pre život a pre budúcnosť každého študenta. Pridali aj osobné skúsenosti a zaujímavosti z predchádzajúceho ročníka, ktorý bol naozaj bohatý na mnohé dobrodružstvá a úsmevné zážitky.


Okrem týchto základných informácií mohli návštevníci obdivovať aj výstavu výbavy potrebnej k úspešnému absolvovaniu dobrodružnej expedície, vzhliadnuť videoprezentáciu programu, na banneroch obdivovať zaujímavé i odvážne ciele, ktoré DofEáci v tomto ročníku plnia, ale aj výsledky ich práce a snaženia z ročníka minulého. Schopnosti nádejných DofEákov si moderátori hneď aj otestovali dvoma krátkymi interaktívnymi aktivitami, ktoré symbolicky preverili zručnosť žiakov postaviť stan, či správne zbaliť turistický vak.Veríme, že prezentácia návštevníkov DOD v Slančíkove zaujala a taktiež, že sa s väčšinou z nich uvidíme budúci školský rok nielen na škole ako spolužiaci, ale aj ako súčasť skvelého, veselého a odvážneho slančíkovského DofE tímu.

Clara Lužáková, Ambasádorka programu DofE

55 views

Related Posts

See All

Comentarios


bottom of page