top of page

Digischool cez Erasmus+

Pred jarnými prázdninami sa menší kolektív pedagógov SŠ vydal na Gymnázium Andreja Vrábla v Leviciach, kde sa konalo Multiplikačné podujatie v rámci programu ERASMUS+ DIGI škola. Pozvanie koordinátorky projektu medzinárodného programu Erasmus+ PaedDr. Vivien Bielikovej prijali dve desiatky pedagógov z rôznych slovenských škôl, no zastúpené boli i učiteľky zo zahraničia. Po celodenných aktivitách je naším poslaním ZDELIŤ VÁM OBSAH WEBSTRÁNKY digischoolerasmus.eu plnej užitočných materiálov. Online inovatívne materiály v 14 vyučovacích predmetoch sú jednoducho dostupné a využiteľné ako na online hodinách, tak pre účely samoštúdia, opakovania učiva žiakmi.

Fotografie: Baruszová, Bieliková

Hosťujúcej škole ďakujeme za užitočne strávený deň, veľa nových poznatkov a podnetné rady k novému projektu Erasmus+!

Ing. Melinda Baruszová, PhD. (za účastníkov konferencie)


77 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page