top of page

Zvládnutá výzva SID 2023 + videá

Safer Internet Day (SID)

Pri príležitosti 20. ročníka Dňa bezpečnejšieho internetu Národné koordinačné stredisko pre riešenie problematiky páchaného násilia na deťoch pripravilo výzvu pod názvom Spoločne za lepší a bezpečnejší internet. Jej cieľom bolo vytvoriť priestor pre vyjadrenie názoru detí a mládeže na otázku: ČO PRE VÁS/TEBA ZNAMENÁ LEPŠÍ A BEZPEČNEJŠÍ INTERNET?

Do kampane sme sa zapojili krátkymi videami, ktoré pripravili žiaci I. a II. ročníka SŠŠ odboru Športový manažment a trieda II.F GYM. Výsledky ich šikovnej práce si môžete pozrieť tu:


Víťazné video II. C SŠŠ - Hlavne bezpečne..!

Stop baitingu! II.F GYM

Mega WordArt I.C SŠŠ

Túto výzvu prijalo 73 škôl, pričom sa zapojili školy zo všetkých krajov Slovenska. Spolu sa zapojilo viac ako 114 kolektívov a viac ako 2127 žiakov. Po náročnom procese výberu určili niekoľko víťazných škôl, medzi nimi aj TÚ NAŠU!!!

K úspešnému projektu sa vyjadrilo aj vedenie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR.

Blahoželáme a ďakujeme za spoluprácu!

Ing. Melinda Baruszová, PhD.

vyučujúca INF a API
85 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page