top of page

Zbierka pre psí útulok 2021

Milí žiaci, rodičia a kolegovia, touto cestou by som Vám chcela poďakovať, že ste aj tento rok podporili zbierku pre psí útulok. Vďaka Vám sa nám podarilo vyzbierať 300 €, a množstvo granuliek, pamlskov, konzerv, hračiek a prikrývok. Celý tento hodnotný dar sme odovzdali 17. 12. 2021 do útulku v Zlatých Moravciach.


V útulku sú psíky, ktoré boli buď odobraté majiteľom za zlé zaobchádzanie so psíkom, a tiež sa tu nachádzajú psíkovia, o ktorých sa už majitelia nevedeli alebo nechceli starať. Radosť, ktorú sme vďaka tomuto príspevku priniesli mladému pánovi, ktorý sa spolu so svojím kolegom starajú o 22 psíkov a niekoľko mačičiek, bola neskutočná. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa im podmienky na prevádzku výrazne zhoršili, no napriek tomu neustále pracujú na zveľaďovaní útulku.


Ak by ešte niekto chcel prispieť, prikladám link na fb stránku útulku:


Ďakujem Vám všetkým za pomoc.

Mgr. Nina Hasprová86 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page