top of page

Turnaj Minecraft 16.12.2019

V pondelok 16.12.2019 sa uskutočnil komentovaný počítačový turnaj žiakov v hre MINECRAFT, ktorého sa zúčastnili žiaci HA a Gymnázia. Priebeh turnaja manažoval profesionálny manažér hernej sekcie Róbert Železník z triedy V.B HA, ktorý pre súťažiacich pripravil zaujímavé prostredie plné výziev a úloh.


So všetkými prekážkami si najlepšie poradil Andrej Rothbauer z I.C HA, ktorý sa umiestnil na víťaznom prvom mieste. Druhé miesto si vybojoval Martin Surovka z Kvarty B a na treťom mieste sa umiestnila hráčska dvojica Andrej Berkeš a Martin Bútora z Kvarty B.


Takáto forma projektového vyučovania mala veľmi dobrý ohlas, žiakov podnietila ku kreatívnej tvorbe na PC a skupinovej práci. Veríme v ďalšie úspešné pokračovanie na novej zelenej lúke prostredia MINECRAFT


13 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page