top of page

SME MEDZI NAJÚSPEŠNEJŠÍMI ŠPORTOVCAMI MESTA NITRA

Dňa 8. marca 2023 sa v nádherných priestoroch nitrianskej Synagógy uskutočnil 31. ročník oceňovania najúspešnejších športovcov a športových klubov v meste Nitra za rok 2022. Ocenenia odovzdal primátor Nitry Marek Hattas.

Nestratili sme sa medzi najúspešnejšími športovcami mesta Nitra!

Medzi juniormi zo Strednej športovej školy boli vyhodnotení:

Viktória Földéšiová Sexta A (TJ AC Nitra – zápasenie) Terézia Kurucová III.D (ŠK pri ŠOG Nitra – atletika) Samuel Arpáš I.A (ŠK pri ŠOG Nitra – stolný tenis) – majster sveta a najúspešnejší juniorský športovec za rok 2022 celkovo


Medzi seniormi sme mali našich absolventov:

Matej Homola (Karate club Farmex Nitra – karate)

Tomáš Kósa (Karate club Farmex Nitra – karate)

Daniela Ledecká (ŠK pri ŠOG Nitra – atletika)

Viktória Forster (ŠK pri ŠOG Nitra – atletika)

stolný tenista Samo Arpáš, predsedkyňa ŠK ŠOG Zlata Maniačková, atlétky Viky Forster a Danka Ledecká
ocenení športovci s primátorom mesta Nitra
BLAHOŽELÁME K OCENENIU!
241 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page