top of page

Skvelá správa z prebiehajúcich halových majstrovstiev SR mužov a žien v Bratislave!

60 m žien vyhrala senzačne Viktória Forster ŠK ŠOG Nitra za 7,28 sekundy, keď si predošlé osobné maximum zlepšila o neuveriteľných 13 stotín a splnila limit na marcové halové MS v Belehrade. Zverenka Katarína Adlerovej utvorila rekord halových M-SR, haly Elán a zaostala iba o 3 stotiny za Murkovej rekordom SR do 23 rokov z 3. 2. 1984 v Stuttgarte.


K sobotnému limitu na halové MS na hladkej šesťdesiatke aj ďalší – na prekážkovej. Vo finále na halových M-SR v bratislavskom Eláne „preletela“ rovinku s prekážkami za 8,16 sekundy a na chlp presne splnila kvalifikačný limit.


Zverenka Kataríny Adlerovej si zlepšila osobný rekord o 6 stotín a už štvrtý raz v halovej sezóne 2022 posunula aj slovenský rekord do 23 rokov (8,31, 8,25, 8,22, 8,16).

36 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page