top of page

Prišiel k nám Mikuláš

Dňa 6.12.2023 našu školu navštívil sv. Mikuláš aj so svojou družinou - s anjelikmi a čertami. Boli takí autentickí, že v nich málokto spoznal našich žiakov :) Celé doobedie chodili po škole a naši žiaci, učitelia, upratovačky či kuchárky sa mohli cítiť opäť ako malé deti. Na chvíľu sme zabudli na povinnosti, každodenné starosti, Mikuláš nás skutočne preniesol späť do detských liet: smiech, radosť zo sladkostí, ale aj obavy z čertov! A všetci sme si ho aj patrične užili. Perfektná atmosféra, lebo aj takto si môžeme spestriť školské dni a po príchode sv. Mikuláša nás o chvíľu čakajú najkrajšie sviatky v roku... Vianoce.Chcela by som poďakovať pedagógom: organizátorke Mgr. Alene Moravcovej; Mgr. Štefanovi Bruníkovi a Martine Chládekovej, ktorí nám zabezpečili fantastické kostýmy a Mgr. Oľge Hudecovej za plný košík cukríkov a jabĺčok.


Viktória Dobiašová, predsedníčka ŠP Slančíkovo


176 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page