top of page

Správy o zbierkach v Slančíkove

Pomoc ľuďom bez domova

Milé Slančíkovo,

chceme Vám srdečne poďakovať za pomoc, ktorú ste poskytli ľuďom bez domova. Taktiež chceme poďakovať vedeniu školy, ktorá zabezpečila sladké medovníčky a vianočnú kapustnicu, ale aj žiakom, ktorí počas hodín varenia jedlo pripravili. Táto charitatívna akcia bola významná tým, že sa skutočne pomohlo ľuďom, ktorí nemajú šťastie prežiť sviatky doma so svojimi najbližšími. Ale naši žiaci Školského parlamentu nás presvedčili, že majú veľké.

S pozdravom, Školský parlament Slančíkovo Vianočná zbierka na podnet charitatívnej výzvy

V dňoch 11.- 15.12.2023 sa uskutočnila aj na našej škole, na podnet charitatívnej výzvy Nitrianskeho mládežníckeho parlamentu, Vianočná zbierka pre hendikepované deti a Centrum pre deti a rodiny v Nitre. Školský parlament Slančíkovo ďakuje všetkým žiakom, rodičom ale aj učiteľom, že priniesli množstvo hračiek, kníh a školských potrieb. Určite potešia všetky deti práve na Vianoce. Aj touto akciou sme sa presvedčili, že nám urobí radosť, keď pomôžeme iným. Deťom, ktoré vďaka Vám všetkým, ktorí ste sa zapojili do akcie, budú šťastnejšie a veselšie, čo im Ježiško priniesol pod stromček. Vďaka Školskému parlamentu, ktorý prijal výzvu a vďaka Mgr. Alene Moravcovej, ktorá akciu zorganizovala.

V mene celého Školského parlamentu Vám prajem príjemné sviatky plné pokoja a vzájomnej lásky.

Viktória Dobiašová, predsedníčka ŠPVianočná zbierka pre psí útulok

Správu si prečítajte tu.


Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Správu si prečítajte tu.147 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page