top of page

MSR v modernej gymnastike

Hlavná trénerka oddielu modernej gymnastiky ŠK ŠOG Nitra Ľubov Kilianová priviedla svoje dve zverenkyne k zisku dvoch najvzácnejších medailí na Majstrovstvách Slovenska 2021 v modernej gymnastike. Toto prvenstvo patrí Nitre už siedmy rok s výnimkou minulého roku, kedy boli Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike kvôli pandémii zrušené. Seniorskou majsterkou Slovenska pre rok 2021 sa stala Tereza Šillerová a striebornú medailu si vybojovala naša študentka Liana Vilčeková. Obe gymnastky si v hodnotení jednotlivých náčiní odniesli navyše po dve zlaté a jednu striebornú medailu.

V rovnakom čase sa v Centre gymnastických športov v Malinove konalo aj druhé kolo pohára v modernej gymnastike, v ktorom si naša študentka juniorka Viktoria Nesterova vybojovala 8. miesto.


60 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page