top of page

Maturitná skúška "nanečisto"

Dňa 17.2.2023 mali maturanti Strednej športovej školy a Gymnázia skvelú príležitosť otestovať si svoju pripravenosť na externú časť maturitnej skúšky. Vyučujúce anglického jazyka Báreková, Hasprová, Kilianová, Kováčová a Malicherová zorganizovali v posledný predprázdninový deň simulovanú maturitnú skúšku, pričom maturanti na týchto školách absolvovali posluch, gramatickú časť a čítanie s porozumením v simulovaných podmienkach maturitnej skúšky.

V zahraničí sú známe prípravné skúšky, kedy si študenti za poplatok môžu preveriť svoje sily napríklad v skúškach Cambridge alebo TOEFL a tak zistiť, kde sú ich rezervy. Sme radi, že sme im túto možnosť mohli poskytnúť aj v našich slovenských podmienkach a držíme im palce v tej skutočnej skúške dospelosti!

Mgr. Jana Kilianová


102 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page