top of page

Máme majstra sveta!

Samuel Arpáš, stolný tenista, žiak I.A Strednej športovej školy, dosiahol úžasný úspech!

Slovenský stolný tenista Samuel Árpáš sa stal majstrom sveta vo štvorhre v kategórii do 15 rokov. Spoločne s Maďarom Leiom Balázsom vo finále šampionátu v tuniskom Radese zdolali japonské duo Tanimoto Takumi, Josijama Kazuki 3:2 (-9, 8, 8, -4, 9).

V dvojhre sa Samuel Arpáš umiestnil v najlepšej osmičke.

"Som rád, že sme dokázali triumfovať na MS po troch náročných súbojoch a výhrach 3:2. Tento zápas proti Japoncom bol určite najnáročnejší. V piatom sete sme sa snažili hneď od začiatku útočiť. Vychádzalo nám to, hoci v koncovke sa súperi dotiahli, ale sme šťastní, že sme to zvládli. Určite sme toto pred turnajom nečakali, hoci sme boli prví nasadení. Ďakujem všetkým, ktorí ma podporovali a verili mi. Určite toto zlato oslávime," s veľkou dávkou spokojnosti v hlase skonštatoval Samuel.

Ďakujeme za túto fantastickú reprezentáciu!


90 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page