top of page

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Študenti hotelovej akadémie II.A triedy sa tento november zapojili do charitatívneho projektu Koľko lásky... po prvýkrát. Nápad na túto spoločnú triednu aktivitu mi vnukla moja kamarátka, ktorá informácie, že sa projekt rozbieha aj tento rok, zdieľala na sociálnej sieti. Okamžite som sa nadchla a preposlala nápad mojej triede. Zožal obrovský úspech a nadšenie. Bolo treba už len vytvoriť tímy a zadeliť, kto čo prinesie a zabezpečí. Krabicu od topánok, baliaci papier, niečo sladké, niečo slané, niečo teplé, niečo mäkké, niečo voňavé, niečo na zábavu a niečo zo srdca. Pôvodne sme mali v pláne vytvoriť 4 krabice, no podarilo sa nám 6. K našej aktivite sa pridali ešte pani zástupkyňa HA Oľga Baláková a kolegyňa Veronika Zelisková. Takže sme mali o ďalšie 2 krabice viac. Prekvapením bolo, keď na vrátnici školy čakali ďalšie 4 krabice, ktoré vznikli z iniciatívy ďalšej kolegyne Nadi Spasičovej. Takže sme spolu odovzdali 12 krabíc plných lásky, pozornosti a radosti. Ďakujeme za spoluprácu všetkým zúčastneným a koordinátorke pani Ingrid Jakubičkovej, ktorá si balíčky od nás prevzala. Hoteláci ďakujeme Vám, že máte srdcia plné lásky.

Ing. Marika Červeňanská59 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page