top of page

Divadelný zážitok hotelákov

V polovici marca sa prvé ročníky Hotelovej akadémie zúčastnili divadelného predstavenia v Novom divadle, kde si pozreli predstavenie od austrálskeho spisovateľa Markusa Zusaka – Zlodejka kníh.

„Na predstavenie v podaní našich slovenských divadelných hercov sme sa veľmi tešili. Príbeh mladej Liesel sa odohrával v nacistickom Nemecku. Poukazoval na vzťahy dievčaťa s jej nevlastnými rodičmi, s mladým židovským mužom, ktorý sa u nich počas 2. svetovej vojny schovával a ostatnými obyvateľmi nemeckého mestečka Molching. Predstavenie sme sledovali so zatajeným dychom. Príbeh v nás vyvolal zmiešané pocity. Herci nás neraz preniesli, napriek ťažkému deju, do odľahčených humorných situácií.“ hovorí žiačka I.B triedy, Terézia Burdová.

Návštevu kultúrneho predstavenia organizačne zabezpečili pani učiteľky Nagyová, Balážiková a Szombathová, za čo im ďakujeme.


85 views

Related Posts

See All

Comentarios


bottom of page