top of page

Digitálna analýza v športe už nebude len vzdialenou budúcnosťou

Stredná športová škola na Spojenej škole Slančíkovej 2 v Nitre ponúkne od nového školského roku pre svojich študentov absolútnu IT novinku. V spolupráci s poprednou slovenskou vývojárskou spoločnosťou Binary Sports ako jediná stredná športová škola na Slovensku zaradí do učebných osnov výučbu športovo-analytického softvéru BinaryVideo X a VideoBench v špecializovanej Apple učebni.

Softvér vo svete športu využíva napríklad FC Chelsea, alebo NY Yankees a mnoho iných popredných klubov. Vyhodnocuje nielen biometrickú a fyziologickú stránku športového výkonu jednotlivca a kolektívu, ale za pomoci umelej inteligencie dokáže vytvárať tiež rôzne prediktívne modely v hre a aplikovať ich v reálnom čase.

„Sme veľmi radi, že spoločnosť Binary Sports prijala našu ponuku na spoluprácu a podporuje

inovatívne vzdelávanie mladých ľudí – športovcov, ktorí tak dokážu nájsť si oveľa širšie uplatnenie na trhu práce.“ povedala riaditeľka školy PaedDr. Bibiana Fitalová.

Viac o produktoch spoločnosti BinarySports: https://binarysports.eu/coupon.php


Mgr. Zlata Maniačková (zástupkyňa riaditeľky školy pre šport a odbornú prax SŠŠ),

Ing. Ľubomír Havran (riaditeľ spoločnosti Binary Sports, s.r.o., Mgr. Michal Bilic, PhD. (učiteľ IT)


Ukážka softvéru BinaryVideo X

143 views

Related Posts

See All

コメント


bottom of page