top of page

Autogramiáda zlatých hokejistov HK NITRA

Hokejisti HK Nitra sa stali majstrami Tipos extraligy v sezóne 2023/24. V štvrtom finálovom stretnutí play off zdolali Spišskú Nová Ves 2:1 po predĺžení a v sérii triumfovali 4:0 na zápasy.

V rámci veľkých osláv a stretnutí hokejových majstrov s fanúšikmi dnes niektorí zlatí chlapci zavítali na našu Spojenú školu, aby sa pochválili medailami a pohárom víťazov. Svoj druhý Pohár Vladimíra Dzurillu za triumf v najvyššej slovenskej súťaži vystavili na školskom dvore žiakom a zamestnancom školy, každý sa s ním mohol odfotiť. Vo víťaznej nálade zároveň prebiehala autogramiáda, kde sa fanúšikovia uchádzali o podpisy hráčov Bučeka, Hrnku, Jacksona, Valenta a Mezeia, ako aj trénerov Mila a Švarného.


Ďakujeme celému tímu HK Nitra, že svojou výhrou na domácom ľade splnili vlastným fanúšikom viacgeneračný sen. Corgoni, sme na vás hrdí!

Fotodokumentácia: A. Rothbauerová, M. Bilic, M. Baruszová

30.04.2024

202 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page