Aikido Takedown

Stredná športová škola

KARATE

VÝSLEDKY - KARATE

 

O NÁS - KARATE

Už od začiatku histórie školy (1998) na škole zastrešujeme športovú prípravu karatistov z nitrianskych oddielov, ale i z celého Slovenska.

Podľa počtu karatistov škola zamestnáva škola trénera karate, ktorý sa im venuje počas raňajšieho tréningu pred vyučovaním, ktoré začína o 9,45 hod. Umožňujeme im denne absolvovať dvojfázový tréning, raňajšiu fázu karatisti zvyčajne majú v našich priestoroch – v pohybovom štúdiu s tatami formou špeciálneho tréningu karate alebo formou kondičnej prípravy a plávania. Poobedňajšiu fúzu karatisti absolvujú v materských oddieloch.

Počas celej histórie karatisti dosahujú vynikajúce výsledky – získavajú medaile i na vrcholných podujatiach – majstrovstvách sveta a Európy. O ich výsledkoch sa dočítate v galérii najúspešnejších.

 

TRÉNERI

 

Naši najlepší


Ivana Višňovská   - karate
    • reprezentantka SR a majsterka SR
    • 3. miesto - Majstrovstvá sveta kadetov a juniorov 2005 Cyprus, kumite +57kg 
    • účasť na ME kadetov a juniorov 2006
    • účasť na ME a MS kadetov a juniorov v roku 2007

Filip Fogada  - karate
    • reprezentant SR a majster SR
    • 1. miesto - majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2006, Čierna Hora, kumite -60kg 
    • účasť na MS kadetov a juniorov 2006

Viktor Viskup  - karate
    • reprezentant SR a majster SR
    • 1. miesto - majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2008, Taliansko, kumite -70kg
    • Účastník  na ME a MS v rokoch 2007 – 2012

Matej Urik  - karate
    • reprezentant SR a majster SR
    • 3. miesto - majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2008 Taliansko, kata
    • účasť na MS kadetov a juniorov 2007 
    • 1. miesto na Akademických majstrovstvá Európy v rokoch 2011 a 2013


Lenka Fӧldesiová  - karate
    • reprezentantka SR a majsterka SR
    • 1. miesto - majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2009 Francúzsko, kumite -47kg  
    • 1. miesto – majstrovstvá sveta goju ryu, 2010
    • 3. miesto – Akademické ME 2013
    • 3. miesto – majstrovstvá Európy U21, 2014

Alexandra Chovancová - karate 
    • reprezentantka SR a majsterka SR
    • 3. miesto – majstrovstvá sveta kadetov a juniorov 2011, Malajzia,kumite  - 47kg
    • 3. miesto - majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2012, Azerbajdžan, kumite  -4 7kg 
    • účasť na ME a MS kadetov a juniorov v roku 2013
    •  účasť na ME  kadetov a juniorov v roku 2014

Rebeka Vidová  - karate
    • reprezentantka SR a majsterka SR
    • 1. miesto - majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2014 Portugalsko, kumite -47kg
    • účasť na ME a MS kadetov a juniorov 2013 - 2015

Miriam Kozmová  - karate
    • reprezentantka SR a majsterka SR
    • 2. miesto - majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2014 Portugalsko, kumite -54kg 
    • účasť na ME a MS kadetov a juniorov 2013 - 2015


David Podsklan  - karate
    • reprezentant SR a majster SR
    • 3. miesto - majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2015, Švajčiarsko, kumite -57kg 
    •  účasť na MS kadetov a juniorov 2015 a 2017
    • účasť na ME kadetov a juniorov 2016, 2017
    • účasť na ME seniorov 2018

Tomáš Kósa  - karate
    • reprezentant SR a majster SR
    • 2. miesto majstrovstvá Európy kadetov a juniorov 2018, Rusko, kumite +76kg
    •  účasť na ME a MS

 
Tomás Kósa , karate, 2.miesto .ME kadetov 2018, Soči, Rusko, kumite +76kg
Tomás Kósa , karate, 2.miesto .ME kadetov 2018, Soči, Rusko, kumite +76kg

Tomás Kósa , karate, 2.miesto .ME kadetov 2018, Soči, Rusko, kumite +76kg

press to zoom
TOP karatisti školy 2004-2015
TOP karatisti školy 2004-2015

TOP karatisti školy 2004-2015

press to zoom