top of page

Výzvy jesene pre atlétov ŠK ŠOG

Atléti ŠK ŠOG Nitra so svojimi trénermi (Zeleňáková, Krajňák, Oravec) v polovici októbra 2023 opäť absolvovali sústredenie na Štrbskom Plese. Pobyt a slnečné tréningy vo vysokohorskom prostredí a samozrejme turistika (Solisko, Vodopád Skok...) boli dobrým začiatkom pred dlhou a náročnou zimnou prípravou.

Intenzívna príprava atlétov sa prejavila vo výsledkoch viacerých jesenných súťaží. V tradičnom behu Pešou zónou Nitry, ktorý sa konal pod záštitou Mesta Nitra a Univerzity Konštantína Filozofa, sa na stupienky víťazov postavilo mnoho športovcov nášho klubu - gratulujeme! Podrobné výsledky a fotogaléria > Beh večernou Nitrou.

Rovnako potešili aj úspechy atlétov ŠK ŠOG na Majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu v krose:

Muži 9km 1. miesto - David Mazúch 2. miesto - Matúš Kompas Juniori 6km 3. miesto - Gianluca Spillere (IV.B SŠŠ) Žiaci 3km 3. miesto - Adrián Korbela (I.D SŠŠ) Dorastenky 3km 3. miesto- Viktória Sabolová (II.A SŠŠ) Najml. žiaci 1km 2. miesto - Adam Macura

Poslednú novembrovú sobotu sa v Malackách konali Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu. Naše družstvo dorastencov (Broďáni, Dzian, Záležak) na 4 km trati obsadilo 3.miesto, BLAHOŽELÁME!

MB

107 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page