top of page

Tvorivý advent

Po 2. adventnej nedeli sa aj žiaci Spojenej školy naladili do predvianočnej nálady pri aranžovaní vianočných dekorácií v zborovni našej školy. Do súťaže sa prihlásilo 18 účastníkov z troch organizačných zložiek SŠ, ktorí si mohli vybrať jednu súťažnú kategóriu. Za 90 minút popri vianočných melódiách vznikali pod šikovnými rukami účastníkov krásne ikebany a závesné ozdoby zo živého ihličia a rôznych ozdôb.

Bez sladkej odmeny neodišiel nikto, ale iba niektorí mohli získať pripravené ceny a diplom:

Kategória VIANOČNÝ SVIETNIK

  1. miesto - Hana Kopáčová (Kvinta B GYM)

Kategória VIANOČNÁ DEKORÁCIA NA ZAVESENIE

  1. miesto - Nina Gedaiová (II.A SPŠP)

Mimoriadna cena vedenia školy

svietnik autorov Hlinková L. & Foschková (Sexta B GYM)

Tešíme sa, že sa nám podarilo oživiť tradíciu vianočného aranžovania na škole. Za spoluprácu a čerstvé vetvy ďakujeme Mgr. Urdovej a pánom údržbárom. Súťažné diela možno obdivovať v priestoroch školy, nakoľko sa stali súčasťou našej vianočnej výzdoby.


Ing. Melinda Baruszová, PhD.

128 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page