top of page

O Pohár strednej športovej školy

Seniorská reprezentantka v modernej gymnastike Liana Vilčeková si na medzinárodnej súťaži O pohár Strednej športovej školy 2021 v Nitre vybojovala striebro v štvorboji. Za zostavu s obručou a loptou získala zlato, za stuhu striebro.


Oddiel modernej gymnastiky ŠK ŠOG Nitra si už môže spokojne vydýchnuť. Tesne pred sprísnením pandemických opatrení stihli organizátori pripraviť 3-dňovú súťaž s účasťou verejnosti, a to za účasti 165 gymnastiek zo 14 klubov zo Slovenska i Česka. Medzinárodná súťaž v modernej gymnastike O pohár Strednej športovej školy vznikla len pred rokom, kedy mnohé športy fungovali online, ak vôbec. Na druhom ročníku súťaže, ktorý sa konal 10.-12.9.2021, bol teda cieľ “pretekať, pretekať, pretekať” opäť naplnený. Od začiatku pandémie je to šiesta súťaž organizovaná domovským oddielom v mestskej hale v Nitre.

39 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page