top of page

Nová volejbalová sezóna

Školsky rok 2022/2023 a nová volejbalová sezóna


Tak ako v uplynulom školskom roku, aj v tomto školskom ročníku a novej volejbalovej sezóne pôsobí družstvo volejbalistiek zo Strednej športovej školy v dvoch najvyšších ligách a bojujú na dvoch frontoch organizovaných Slovenskou volejbalovou federáciou:

  • Nike Extraliga žien, kde je 10 tímov pod názvom Projekt RD-SVF

  • 1. liga junioriek západ pod názvom SŠŠ Volejbal Nitra, kde je 10 tímov

Novú sezónu ako obvykle zahájili kondičnou a športovou prípravou v mesiaci august, v ktorej mali naplánované aj zahrievacie predsezónne prípravné turnaje. Tie družstvo pripravili do súťaží. Extraliga začala koncom septembra a začiatkom októbra 1. liga junioriek západ.


Náš školský volejbalový tím s trénermi

Horný rad zľava: Mgr. N. Babjáková, Mgr. S. Huba, K. Jozeková, K. Kartíková, M. Siládiová, V. Petrášová, I. Fričová, N. Dresigová, R. Hajasteková, V. Ondrejková, E. S. Hubová, M. Švrčková, B. Puškárová, Mgr. M. Maličký

Spodný rad zľava: V. Šeligová, L.Macáková, A. Vrábelová, A. Bartelová, J. Antalová, E. Andrejčíková, N. Dobrotová, D. Valentová, Z. Hvozdová, N. Miková, N. Žiačíková, E. Halfárová


O činnosti tímu volejbalistiek pravidelne informuje facebookovská stránka Stredná Športová Škola Volejbal Nitra.

434 views

Related Posts

See All

Comentarios


bottom of page