top of page

Najlepší futbalisti boli ocenení

V prvú februárovú sobotu odštartoval v poradí ôsmy reprezentačný ples FC, na ktorom boli vyhlásení najlepší futbalisti spomedzi mládežníkov. Nechýbali medzi nimi ani naši študenti.


Prehľad ocenených futbalistov:


FC A: Miloš Šimončič. FC jun.: Matúš Paukner. U19: Michal Grman. U18: Denis Čery. U17: Matúš Bartošek. U16: Tomáš Vestenický. U15: Nikolas Špalek. U14: Martin Macho. U12: Alexander Horváth. U13: Adam Habdák. U11: Dávid Vaško. U10: Jakub Zábojník, Patrik Földeši. U9: Dominik Ďurčák, Maximilián Manduch. U8: Maximilián Hallo, Samuel Hodúr. U7: Matúš Záhon, František Kóša, Peter Čálik.


Špeciálne ceny od M. Lednického a M. Stocha: Patrik Kemláge, Jozef Pastorek.Najleší futbalisti
Najleší futbalisti

55 views

Related Posts

See All

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page