top of page

Naše gymnastky reprezentovali na Expo 2020

Moderné gymnastiky ŠK ŠOG Nitra nás na pozvanie dubajského klubu Aspire Gymnastics reprezentovali na medzinárodnej súťaži v modernej gymnastike, ktorá sa konala pod záštitou Expo 2020 priamo v areáli výstaviska v Dubaji. Profesionálna organizácia podujatia a bohatý sprievodný program urobili z tohto výjazdu pre dievčatá a ich trénerky nezabudnuteľný zážitok, z ktorého priniesli domov deväť medailí - študentka Strednej športovej školy Viktoriia Nesterova (Kvarta A) získala zlato v kategórii junioriek a Liana Vilčeková (II.B) bronz v kategórii senioriek. Moderné gymnastky sprevádzala naša bývalá študentka Xénia Kilianová, ktorá už pôsobí ako trénerka.

Pobyt v Dubaji dievčatá na záver korunovali návštevou slovenského pavilónu, ktorého leitmotívom je pohyb budúcnosti - vodík, letectvo a vesmír. Nechýbala fotografia pri slávnom automobile na vodíkový pohon MH2 a slovenskom vírniku NISUS.

115 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page