top of page

Michaela Pochabová zvíťazila v Taliansku

Pekný darček k svojím 18. narodeninám si dala tenistka TC SPU AX -Výstavníctvo Nitra Michaela Pochabová. Na ženskom medzinárodnom tenisovom turnaji ITF v talianskom Castel Gandolfo s dotáciou 10 tisíc USD sa stala víťazkou dvojhry. Pritom si zverenkyňa trénera Róberta Hrozenského musela účasť v hlavnej súťaži vybojovať v kvalifikácii. Žúročila tak dobrú formu zo septembra, keď na dvoch predchádzajúcich turnajoch s rovnakou dotáciou (Kozlo – Poľ., Bratislava) sa dostala do semifinále. K15. októbru sa s bilanciou zápasov 16 výhier – 7 prehier posunula na 636. miesto svetového rebríčka WTA, do ktorého vstúpila iba v apríli tohto roka.


* Výsledky Pochabovej – kvalifikácia: Campigoto (Tal.) 6:2, 6:3, Pederzoli (Tal.) 6:2, 6:0, hlavná súťaž: pretekárka z Chile 6:2, 6:0, Nociarová (SR) 6:7, 6:3, 6:4, Thorpe (Fr.) 6:1, 6:3, Quercia (Tal.) 6:3, 6:1, finále: Schaefer (Nem.) 6:1, 4:6,6:4.23 views

Related Posts

See All

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page