top of page

Juniorská extraliga – Nitre bronz ušiel

Hneď prvý mečbal, po výbornej prvej tretine, premenili Banskobystričania v súboji s nitrianskou juniorkou a po zásluhe, pravdepodobne ako najväčšie prekvapenie play-off Extraligy juniorov získali bronz. Nitra obsadila štvrté miesto.


Konečný stav série 3:1 - naši hráči:Daniel Rzávsky, Šimon Bafrnec, Martin Pavlíček, Adam Ďuriš a Frederik Schletc


Ladislav Branikovič, HC Nitra: V prvom rade chcem zagratulovať súperovi k medaile. Musím povedať, že tieto dva zápasy včera aj dnes hrali veľmi dobre. Majú dobre vyvážené mužstvo, tri kvalitné formácie, ktoré všetky dokážu vytvoriť tlak na bránu, dobre korčuľujú, dobre forčekujú, idú do brány, skrátka vyhrali zaslúžene, boli lepším tímom ako my. Znova sme dostali rýchle góly, ktoré v podstate rozhodli zápas. Ťažko sa otáča zápas proti takémuto kvalitnému súperovi, pokiaľ ten vedie v 9. minúte 3:0. Aj keď sme druhú tretinu uhrali 0:0, v tretej sme už nemali ani fyzické, ani psychické sily tento zápas otočiť. Z našej strany to bola dobrá sezóna. Za daných okolností, keď sme veľa zápasov odohrali nekompletní, s malým počtom hráčov, museli sme pomáhať aj áčku aj dorastu, niektorých sme pustili do zahraničia, ďalší boli v dvadsiatke, musím povedať, že to bola dobrá, vydarená sezóna. Škoda, že nebola tá čerešnička vo forme medaile, ale zase je treba uznať aj kvality súperov, ktorí boli skutočne dobrí.
Nitra obsadila štvrté miesto
Nitra obsadila štvrté miesto

3 views

Related Posts

See All

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page