top of page

Jazykový WocaBee šampionát

Žiaci našej školy sa v druhej polovici októbra zapojili do 4. ročníka inovatívnej súťaže pre školy Jazykový WocaBee šampionát. Súťaž prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a súťaží sa online v aplikácii na učenie slovíčok s názvom WocaBee.


V súťaži sa hodnotí usilovnosť žiakov v učení cudzích jazykov, meraná počtom bodov získaných za precvičovanie slovíčok a ďalšou prednosťou súťaže je, že žiaci pracujú ako jeden tím.


S obrovským potešením Vám chcem oznámiť, že žiaci II. C HA získali krásne 2. miesto a žiaci I. C HA získali krásne 3. miesto v okresom kole. Je to obrovský úspech z ktorého sa veľmi tešíme, keďže do súťaže bolo zapojených ďalších 89 tried z rôznych škôl v okrese Nitra.


Obom triedam gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov, či už v štúdiu alebo jazykových súťažiach.


Prajem pekný deň,

S pozdravom,

Mgr. Nina Hasprová


35 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page