top of page

Internetoví hrdinovia

V rámci Dňa bezpečnejšieho internetu zažilo 37 žiakov I.A, I.B, II.C SŠŠ a II.F GYM na hodinách Informatiky dobrodružstvo v Interlande! Zábavnou formou sa mohli naučiť dôležité zručnosti pre bezpečnosť na internete a digitálne občianstvo. Výzvy v 4 tematických svetoch ich viedli k hrdinstvu v sile, láskavosti, šikovnosti a ostražitosti online. Víťaznými Hrdinami internetu s najvyšším počtom bodov sa stali Marek Grajciar II.C SŠŠ a Anastasia Yavorská II.F GYM.Interland je dostupný pre všetkých, úplne zadarmo a v slovenčine. Na začatie dobrodružstva nie je potrebná žiadna inštalácia ani registrácia. Len kliknite a ponorte sa do hry. Ste pripravení na výzvu? Prekonajte všetky úrovne a staňte sa Hrdinom a Hrdinkou internetu.


Ing. Melinda Baruszová, PhD.

64 views

Related Posts

See All

Kommentare


bottom of page