top of page

Hoteláci v Ostrave opäť zvíťazili!

Dňa 15. 2. 2023 sa o medzinárodný úspech našej HA postarali študenti Denisa Križanová a Adam Lisy z III. B HA, ktorých na túto náročnú výzvu pripravovala Ing. Zdenka Hamadová.

Už 13. ročníka súťaže Mladý průvodce 2023 na Střední škole společného stravování v Ostrave – Hrabůvke (ČR) sa zúčastnilo 13 tímov zo stredných škôl zameraných na gastronómiu, hotelierstvo a cestovný ruch z Českej i Slovenskej republiky. Témou súťaže bola „Rozprávková dovolenka“, ktorú mali študenti predstaviť ako 5. dňový pobytovo-poznávací zájazd zameraný na aktívnu dovolenku rodín s malými deťmi. Víťazný tím našej školy dosiahol jedinečné výsledky v podobe maximálneho počtu bodov od každého člena odbornej komisie, čím si naša škola obhájila prvenstvo z minulého roka.

Víťazom gratulujeme a veríme, že budú inšpiráciou aj pre ďalších spolužiakov.
75 views

Related Posts

See All

コメント


bottom of page