top of page

Hokejové úspechy žiakov 1. ročníka SŠŠ

  • Na hokejových majstrovstvách sveta v kategórii do 18 rokov našu školu reprezentovali dvaja nádejní talentovaní hokejisti - Tomáš Chrenko a Adam Nemec - obaja z I.C SŠŠ. Chlapcom sa na turnaji darilo aj v osobných štatistikách. Tomáš Chrenko zaznamenal 5 kanadských bodov za 2 góly a 3 asistencie. Adam Nemec si pripísal 3 body za 2 góly a 1 asistenciu. Celkovo sa naše mužstvo umiestnilo na krásnom 4. mieste.


  • ELITE CUP 2024 U16 32 mužstiev počas sezóny odohralo 4 víkendové turnaje, vždy s inými súpermi z Rakúska, Maďarska, Slovinska, Talianska a Slovenska. Do finále sa napokon dostala Nitra, Red Bull Salzburg, Trenčín Akadémia, UTE Budapest. Nitrianský tím získal zlato! Našu školu reprezentovali žiaci z I.C SŠŠ Marko Grimbel, Patrik Kováč, Karol Varga, Dávid Raninec a z I.B SŠŠ Maxim Šimko.

Zdroj fotografií: internet

Zostavil: Ing. Filip Guniš112 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page