top of page

Exkurzia v Ružomberku

Žiaci III. A SŠŠ a Septimy B GYM sa v dňoch 6. - 8. 6. 2024 zúčastnili dobrodružnej exkurzie v Ružomberku.

Žiaci boli ubytovaní v malebnom prostredí Hrabovskej doliny v známom lyžiarskom stredisku Malinô Brdo. Počas troch dní absolvovali prehliadku historických pamiatok mesta, zúčastnili sa dobrodružného splavovania rieky Váh a súťažili v mnohých zaujímavých disciplínach ako je lukostreľba, zipline či rôzne zábavné formy zručností zamerané na tímovú spoluprácu.Súčasťou bohatého programu bola aj turistika po známej Obrovej ceste, ktorá spája Hrabovskú a Čutkovskú dolinu, kde ich čakal obed v nádhernej drevenej kolibe.

Vo večerných hodinách si zorganizovali spoločnú grilovačku, pri ktorej si pochutili na rôznych špecialitách  doplnených lahodným zeleninovým šalátom, ktorý si vlastnoručne pripravili.  Po skončení grilovačky zrelaxovali v miestnom wellness centre, ktoré je súčasťou apartmánového domu Fatrapark 1, kde boli ubytovaní.Z exkurzie odchádzali s novými zážitkami, vďaka ktorým si spestrili záver školského roka a načerpali obrovské množstvo pozitívnej energie pod vedením pedagogického dozoru Mgr. Kataríny Drličkovej a PaedDr. Antona Čapistráka, PhD.

61 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page