top of page

Baristický kurz 11. – 13.11.2019

Baristický kurz sa usktočnil pod vedením školiteľa Stanislava Cibuľu, profesionálneho barmana a baristu, účastníka svetových a domácich súťaží baristov.


Šálka dobrej kávy zohráva v každodennom živote u nejedného z nás dôležitú úlohu. Každý ju má rád trochu inak a až deviati z desiatich Európanov neodolajú aspoň raz za deň si ju vychutnať.


Ak Vás zaujíma káva ako nápoj, patríte medzi kávičkárov, chcete sa dozvedieť a naučiť niečo, čo ste nevedeli, určite odporúčam baristický kurz na našej škole. Pán Cibuľa Vás naučí všetko, čo sa o káve chcete dozvedieť, napríklad čo obsahuje taká obľúbená zalievaná alebo instantná káva, naučíte sa ovládať kávovar a mnoho iných zaujímavých vecí.

Samuel Kováč, III.A54 views

Related Posts

See All

Kommentare


bottom of page