top of page

Ženský algoritmus -Inspiringirls

Dňa 14.12.2022 sa na našej škole pre triedy I.F a II.F GYM uskutočnila prednáška o reklamnom marketingu/marketingovom trhu. Celá táto prednáška bola celkom zaujímavá a prednášajúca bola veľmi sympatická osoba (o ktorej sme sa tiež dozvedeli nejakých pár faktov a útržkov z jej života ). Vec, ktorú som si z prednášky zapamätala najviac, ktorú som si zo sebou zobrala, vo mne zanechala niečo, čo ani neviem opísať: ,,My nemusíme, my potrebujeme". Definícia tohto výrazu znamená pre každého niečo iné. V živote nemusíme robiť toľko vecí, ale väčšinu z nich potrebujeme a to kvôli štúdiu, zamestnaniu, či spoločenskému uplatneniu alebo získaniu vyššej kvalifikácie a niekedy proste len tak (aj keď sa niekedy tieto veci zdajú byť zbytočné).

Tamara Husárová I. FGYM

Spíkerkou prednášky bola pani Anna Olvecká je Executive Director v TRIAD Advertising. Vedie jednu z najväčších reklamných agentúr na Slovensku TRIAD a marketingu sa venuje viac ako 15 rokov. Pracovala v Zoznam.sk, Ringieri a Universal McCanne, pôsobila aj v mediálnych agentúrach, ako napríklad Performics. Spúšťala úspešné kampane, nie len na Slovensku a v Čechách, ale i v Austrálii či Amerike a to všetko zo Slovenska. Svoje prvé pracovné skúsenosti začala zbierať ako redaktorka rôznych magazínov, keď mala pätnásť rokov. Dôraz kladie na medziľudské vzťahy, osobný rozvoj a udržiavanie správnej miery práce a relaxu. Za najväčšiu pridanú hodnotu úspešnej firmy považuje ľudí.

82 views

Related Posts

See All

Comments


bottom of page